Orange Care Slakkenslijm Face Cream - HelloSpecial

29,95

Aan het winnen

Orange Care Slakkenslijm Face Cream

Orange Care Baba de Caracol (slakkenslijm) crème is de recente ontwikkeling op het gebied van cosmetica. Het is een uitwendige behandeling voor het gezicht, de handen en het lichaam. De crème zorgt voor een diep herstel van de huid. Geschikt bevonden voor ieder huidtype van mannen en vrouwen. Slakken blijken in staat zelf hun slakkenhuis te herstellen als het beschadigd is, door middel van onder andere de herstellende stof Alantonine die zich in hun slijm bevindt. Orange Care Baba de Caracol (slakkenslijm) crème is gebaseerd op de combinatie van de het vermaarde Alantonine en Glycolzuur (Hydroxy-azijnzuur), dat voor een natuurlijke peeling van de huid zorgt. Dode huidcellen worden voorzichtig verwijderd. Tegelijkertijd zorgt de crème voor vernieuwing en verjonging van de huid. Te gebruiken bij: Puistjes, Mee-eters, Zwangerschapsstriemen, Rimpels - Kraaienpootjes, Littekens.
Jouw favoriete producten win je binnen no-time op deze nummer één veilingsite.

Specificaties

Baba de Caracol crème bevat een unieke samenstelling van o.a. deze ingrediënten:
  • Alantonine: helpt het lichaam bij het herstel van de weefsels en doet de huid herleven
  • Hydroxy-azijnzuur: zorgt voor een natuurlijk peeling effect
  • Collageen en elastine: deze stoffen geven steun en veerkracht
  • Vitamines en eiwitten: voeden de huid en maken deze soepel
De werking van de Orange Care Baba de Caracol crème:
  • Draagt bij tot het natuurlijk herstel van de huid
  • Verwijdert dode huidcellen
  • Littekens, rimpels en zwangerschapsstriemen zullen vervagen
  • Heeft een sterke huidverjongende werking
  • De huid trekt prachtig strak en het verouderingsproces wordt geremd

29,95

Gesloten