*Refurbished iPad Air 16GB Wifi en 4G Space Grey - HelloSpecial

449,00

Aan het winnen

*Refurbished iPad Air 16GB Wifi en 4G Space Grey

De iPad Air is een gebruiksvriendelijke tablet die je zowel privé als zakelijk kunt gebruiken. Of je nou thuis op de bank even iets wilt opzoeken, de iPad mee wilt nemen op vakantie of deze meeneemt naar een zakelijke afspraak. De iPad Air is zeer geschikt voor deze situaties. Wil jij geld besparen op de aankoop van een iPad Air? Kies dan voor een refurbished iPad Air 16GB. Met een refurbished iPad Air bespaar je veel geld én ben je ook nog eens duurzaam bezig!

Claim je voordeel door mee te bieden op deze online veiling.

Specificaties

  • Apple iPad Air 16GB Wifi *Refurbished Grade A
  • Retina IPS 9,7-inch scherm met multi-touch-functionaliteit
  • Schermresolutie: 2048 x 1536
  • A7-processor met M7-co-processor (64-bits)
  • 16 GB Geheugen
  • Geïntegreerde wifi 802.11a/b/g/n/ac
  • Ondersteuning voor 3G- en 4G-cellulaire
  • Bluetooth 4.0-technologie
  • 5 Megapixel iSight-camera
  • FaceTime HD 1.2 megapixelcamera
  • Levensduur batterij tot 9 uur bij volledig opladen
  • Lightning-verbinding
  • AirPlay en AirDrop-functies
  • Verkrijgbaar in space grey
  • Afmetingen: 240 x 169,5 x 7,5 mm (H x B x D)
  • Gewicht: 478 gr
  • 3 Maanden garantie

In de doos:

  • iPad Air 16GB Wifi+4G
  • Compatible USB-kabel
  • Compatible oplader

*) Wat is refurbished?

Refurbished producten zijn 100% perfect functionerende apparaten met verkopersgarantie. Deze producten kunnen komen van klantretouren, omvangrijke verkopersretouren, demonstratie-apparaten, enzovoorts. Refurbished producten zijn getest, gereinigd, op het uiterlijk beoordeeld en opnieuw verpakt (in neutrale verpakking) met nieuwe accessoires. Omdat deze producten al uit de fabrieksverpakking zijn geweest, kunnen ze lichte gebruikssporen vertonen, krasjes, onvolkomenheden en kleine optische imperfecties. Alle refurbished producten zijn gedekt door een verkopersgarantie.

449,00

Gesloten