Veho M7 Retro Bluetooth Draadloze Luidspreker - HelloSpecial

179,95

Aan het winnen

Veho M7 Retro Bluetooth Draadloze Luidspreker

De waterbestendige luidspreker M7 Mode van Veho heeft een slank, hoogwaardig retro-ontwerp in combinatie met een superieure geluidskwaliteit. Hiermee kun je je muziek streamen of je smartphone opladen waar je ook bent. Sluit uw draadloze Bluetooth-apparaat, zoals uw smartphone, tablet of MP3-speler, aan en geniet tot wel 10 uur achtereen van het 20 watt high-fidelity-geluid van de M7 dankzij de ingebouwde ingebouwde oplaadbare batterij van 1300 mAh. De dubbele akoestische drivers gekoppeld aan de 2 krachtige 10W-luidsprekers geven je muziek een diep 20 W bas-audiospectrum. De Veho M7-modus is ook uitgerust met vooraf ingestelde equalizerregelaars, om de luidspreker een basversterking te geven en virtuele 3D-weergave te ondersteunen. Het slanke retro-ontwerp van de Veho M7 Mode met metalen grijstoonbehuizing en lederen draaghandvat stralen klasse uit, waardoor het een perfecte aanvulling is voor elk huis. U hoeft zich geen zorgen te maken over het meenemen van uw luidspreker naar het zwembad of op het strand met de IPX4 goedgekeurde behuizing, wat betekent dat deze het water en stof tegen opspattend water zal beschermen. De slanke lijnen van de M7 zijn ontworpen voor draagbaarheid, waardoor het de perfecte luidspreker is om mee te nemen tijdens je reizen en met de achterkant van de M7 is uitgerust met een USB-poort, je kunt je speaker gebruiken als een powerbank. Sluit gewoon uw apparaat aan op de USB-poort om het wat extra sap te geven.
Met één druk op de knop zie je binnen enkele seconden of jij de winnaar bent van deze elektronica deal! Claim snel je voordeel, sommige Specials gaan razendsnel.

Specificaties

  • Maakt verbinding met smartphones, tablets, mp3-spelers of andere Bluetooth-apparaten met behulp van BLE v4.0 of 3,5 mm line-in
  • Krachtige 1300mAh-batterij voor een afspeeltijd tot 10 uur
  • Dubbele akoestische drivers gekoppeld aan 2 krachtige 10w-luidsprekers voor een diep 20w bass-audiospectrum
  • IPX4 waterbestendig, voor bescherming van water en stof. Perfect voor rond het zwembad of strand
  • Coole retro-stijl in metalen grijstinten met lederen handvat in reliëf en blauwe LED-bedieningselementen
  • Vooringestelde equalizer-regelaars voor basversterking en virtueel 3D
  • USB-laadbank laadmodus om smartphones en tablets op te laden

Inhoud van de doos
  • M7-modus Retro-luidspreker
  • Multi-Region stekkeradapter (VK, VS, EU, AUS)
  • Lijningangskabel
  • Meertalige gebruikershandleiding (Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Chinees, Japans, Russisch, Portugees)

179,95

Gesloten