Infrarood Zeep Dispencer - HelloSpecial

Adviesprijs 29,95

Aan het winnen

Infrarood Zeep Dispencer

Met deze duurzame RVS Zeepdispenser met sensor kunt u uw handen wassen met vloeibare zeep door simpelweg uw handen onder de sensor te plaatsen.

Specificaties

  • Volautomatische zeepdispenser
  • Handen eronder en exact de goede dosering zeep, zonder iets aan te raken
  • De sensor registreerd exact!
  • Hygienischer kan niet!
  • Ideaal voor badkamer en keuken!
  • Prachtig RVS design
  • De dispenser zal automatisch de exacte hoeveelheid zeep geven.
  • Werkt op batterijen (niet inbegrepen)
  • 10,5cm x 7,2cm x 19cm

Adviesprijs 29,95

Gesloten