Infrarood Zeep Dispencer - HelloSpecial

Adviesprijs 29,95

Aan het winnen

Infrarood Zeep Dispencer

Met deze duurzame RVS Zeepdispenser met sensor kan je je handen wassen met vloeibare zeep door simpelweg de handen onder de sensor te plaatsen.

Online veilingen win je door mee te bieden op deze nummer één veilingsite. Claim snel je voordeel, sommige Specials gaan razendsnel!

Specificaties

  • Volautomatische zeepdispenser
  • Exact de goede dosering, zonder iets aan te raken
  • Hygienischer kan niet!
  • Ideaal voor badkamer en keuken!
  • Prachtig RVS design
  • Werkt op batterijen (niet inbegrepen)
  • 10,5cm x 7,2cm x 19cm

Adviesprijs 29,95

Gesloten