Kustaa 7 delige design keukenset - HelloSpecial

Adviesprijs 49,00

Adviesprijs

Kustaa 7 delige design keukenset

7 delige design keukenset

Met deze prachtige design kunststof keukenset wordt koken een feestje en kom je niets meer tekort in je keuken. Het is een alles in één pakket, waardoor je lekker aan de slag kunt.
Hitte bestendig en cool touch slagvast kunststof waardoor krassen in de pan worden voorkomen.

Productspecificaties

- Luxe design Carrousel
- Schuimspaan
- Soep lepel
- Opschep lepel
- Spaghetti lepel
- Bakspaan
- Keukenspatel
- Hitte bestendig
- 38,5 cm hoog

Specificaties

- Luxe design Carrousel
- Schuimspaan
- Soep lepel
- Opschep lepel
- Spaghetti lepel
- Bakspaan
- Keukenspatel
- Hitte bestendig
- 38,5 cm hoog

Adviesprijs 49,00

Gesloten