MOA Design Waterkoker - HelloSpecial

Adviesprijs 34,95

Aan het winnen

MOA Design Waterkoker

De waterkoker van Moa Design heeft een variabele temperatuurinstelling. Verwarm het water exact op de temperatuur zoals u het wilt hebben. De temperatuur kan worden ingesteld op 60 graden, 70 graden, 80 graden, 90 graden of kokend. Dit is handig omdat sommige theesoorten het lekkerst zijn op 80 of 90 graden.

Ook heeft elke temperatuur zijn eigen kleur. Zo zal de waterkoker licht geven in de kleuren: blauw, paars, groen en rood. Verder is de afwerking schitterend. Stainless Steel body met glanzend en geborstelde afwerking. De waterkoker is geheel draadloos te gebruiken door het 360 graden plateau. Het apparaat staat prachtig in elke keuken.

Specificaties

  • Afmetingen: 215 x 170 x 218 mm
  • Gewicht: 1,22 kg
  • Capaciteit: 1,7 liter
  • Materiaal: Stainless steel body
  • 360 Graden draaibaar plateau
  • Droogkookbeveiliging
  • Temperatuurinstelling op panel/handvat
  • Max 2200 watt vermogen voor supersnelle prestaties
  • Automatische stop zodra temperatuur is bereikt
  • Elektrische controle koken, warmhouden, 60,70,80,90 graden
  • Zeer fraaie LED verlichting, met verschillende kleuren, afhankelijk van temperatuur

Adviesprijs 34,95

Gesloten