Rustgevende LED Solar Windgong - HelloSpecial

Adviesprijs 29,95

Adviesprijs

Rustgevende LED Solar Windgong

Met deze windgong kan je prachtige geluiden en verlichting in en om het huis realiseren, deze windgong geeft namelijk een gezellig licht. Omdat de windgong werkt op zonne-energie heb je geen lastige stroomkabels of transformatoren nodig bij het aansluiten. Dit maakt hem ook uitermate geschikt voor moeilijk bereikbare plaatsen of reeds aangelegde tuinen. De klanken en het volume van een windgong worden bepaald door de wind. Hierdoor heeft de windgong iets mystieks en vrolijks. Door het geluid creëer je een gezellige en ontspannende sfeer in de tuin. De rustgevende klanken zijn heerlijk wanneer je aan het genieten bent van het mooie zomerse weer. Zowel de klanken als het LED licht geven een prachtig effect!

Met één druk op de knop zie je binnen enkele seconden of jij de winnaar bent van dit tuinartikel! Claim je voordeel en bied mee!

Specificaties

  • LED Solar windgong
  • Rustgevende klanken
  • Uitermate geschikt voor moeilijk bereikbare plaatsen of reeds aangelegde tuinen
  • Ontspannende sfeer in uw tuin.

Adviesprijs 29,95

Gesloten