Staand Vogel Voederhuis - HelloSpecial

34,95

Aan het winnen

Staand Vogel Voederhuis

Vind jij vogels in je tuin ook zo leuk? Dan is dit grote Vogel Voederhuis echt iets voor jou! Door het dakje is het voedsel goed beschermd tegen regen en sneeuw. Door het robuuste voetstuk blijft het Voederhuis stevig op zijn plaats staan. De speciale dakbedekking biedt een ideale landingsplaats voor de dieren. Plaats het Vogelhuis bij voorkeur op een open ruimte die gemakkelijk te bereiken is voor de vogels.

Het winnen van dit tuinartikel is ontzettend eenvoudig. Druk op de knop en binnen enkele seconden weet jij of je de winnaar bent van deze online veiling!

Specificaties

  • Afmetingen staand: 116cm
  • Afmetingen Huisje: 34cm x 34cm
  • Weerbestendig
  • Massief hout
  • Eenvoudig te monteren
  • Geschikt voor diverse vogels

34,95

Gesloten