7-delige zoetwaterparel oorbellenset - HelloSpecial

Adviesprijs 89,99

Aan het winnen

7-delige zoetwaterparel oorbellenset

Prachtige, hoge kwaliteit zoetwaterparel oorbellen met een mooie 18k witte vergulde afwerking.  Deze oorbellen worden in een mooie doos aangeboden, elegant en elegant. Elke parel meet tussen 7-8 mm.In deze nieuwe zomerset ontvangt u de kleuren die in de foto worden getoond, waaronder:
WitGroenHemelsblauwPurperGrijsPerzikZee blauw

Specificaties

  • 7-deli
  • Afmeting parels: 7-8 mm
Let op! Producten zoals make-up, planten, verzorgingsproducten, ondergoed, oordopjes, oorbellen etc. kunnen wegens hygiënische redenen niet geretourneerd worden.

Adviesprijs 89,99

Gesloten