7-Delige Zoetwaterparel Oorbellenset - HelloSpecial

89,99

Aan het winnen

7-Delige Zoetwaterparel Oorbellenset

Prachtige, hoge kwaliteit Zoetwaterparel Oorbellenset met een mooie 18k witte vergulde afwerking. Deze Oorbellen worden in een mooie doos aangeboden. Elke parel meet tussen 7-8mm. In deze Set ontvang je de kleuren die in de foto worden getoond, waaronder: Wit, Groen, Hemelsblauw, Purper, Grijs, Perzik, Zee Blauw.

Haal jij dit sieraad zo voordelig mogelijk in huis? Bied mee op deze online veiling en maak kans op deze mooie Special!

Specificaties

  • 7-Delig
  • Afmeting parels: 7-8mm
  • 18K witte vergulde afwerking
Let op! Producten zoals make-up, planten, verzorgingsproducten, ondergoed, oordopjes, oorbellen etc. kunnen wegens hygiënische redenen niet geretourneerd worden.

89,99

Gesloten